Dana 12.3.2010. godine aeroklub “Ivanić Grad” održao je redovitu godišnju skupštinu.Okupili smo se ,kao i uvijek,u lijepom broju.Posebno su nas razveselili naši gosti.Od politike nazočan je bio predsjednik Gradskog Vijeća Dražen Bastalić,koji je ujedno i postao naš novi član,te njegov zamjenik Branko Petrinec.Bio je tu i uvijek rado viđen gost Mato Čalušić novi-stari predsjednik Zajednice Tehničke Kulture Grada Ivanić Grada.Također su našu skupštinu uveličali i članovi prijateljskih aeroklubova iz Petrinje,Dubrave,Popovaće,Bjelovara i Preloga.
Skupštinu je otvorio predsjednik Dražen Čvorišćec,da bi vođenje skupštine preuzeo Vilko Marković.Iznjeto je izvješće o radu i financijsko izvješće za 2009. godinu,te plan rada i financijski plan za 2010. godinu.Skupština je protekla u prijateljskom i dosta opuštenom tonu,a druženje je nastavljeno i nakon završetka službenog dijela uz odlični gulaš i palačinke s čokoladom restorana “Ivaničanka” kojem i ovim putem zahvaljujem na gostoprimstvu.Izvješće o radu bit će uskoro objavljeno u posebnom biltenu na ovim stranicam.