Impresum

Tehnički dio web stranice
Dizajn i kodiranje načinjeno u WebdesignElstro studiju, a sve zajedno  implementitano u jedan od najpoznatijih  cms-ova otvorenog koda WordPress.  Cms (Content Managment System) je  sustav za upravljanjem sadržajem web stranica, što prije svega podrazumijeva jednostavnost unošenje novih sadržaja bez gotovo ikakvog stručnog znanja iz područja programiranja.
Na stranicama je predviđena mogučnost komentiranja pojedinih tema i postova, ali uz strogu kontrolu i odbacivanje spamova i neprimjrenih komentara.

O standardima
Web stranice Aerokluba Ivanić-Grad načinjene su u skladu s odrednicama W3C konzorcija.

O pridržavanju prava
Sva prava na sadržaj ovih stranica polaže Aeroklub Ivanić Grad, osim ako to napomenom nije drugačije određeno. Korištenje sadržaja sa stranica dozvoljeno je isključivo uz naznaku autora i linka na dotični sadržaj.

Uredništvo
Urednici web stranica su najuže rukovodstvo  Aerokluba Ivanić-Grad  na čelu sa predsjednikom kluba Draženom Čvoriščec.

Fax: 385 +1 2888-872
Email: info@aeroklub-ivanic.hr